אומנויות לחימה

גילאי 3-6

מדריכים מנוסים!

בטיחות ומקצועיות מעל הכל!

יחס אישי לתלמיד!

התאמה לכל רמה וסגנון של אמנות לחימה!

אפשרות להשתתף בתחרויות ובנבחרת תחרותית!

אפשרות להתפתח גם להדרכה באקדמיה!

הדרך לשפר לילדכם את הביטחון והדימוי העצמי, לחזק אותם גופנית ולהעניק להם כלים טובים לחיים

אייקי קיד – צעדים ראשונים באומנות הלחימה. 
ילדים, כשהם מתחילים מגיל צעיר – הם לומדים את המיומנות לעומק. המוח שלהם רך, סופג – מודע, מקבל. כאשר ילד נכנס לחוג אומנויות לחימה בגיל צעיר – בלב שלם, בראש פתוח וברצון ללמוד ולהתפתח – הוא סופג ביתר שאת את כל שיש לחוג ההגנה העצמית להציע לו.

האלופים הגדולים בעולם בתחומם – התחילו כך משתי סיבות, או על ידי שני סוגי יתרונות שקידמו אותם לכדי כך. סיבה אחת היא רצון חזק, ואש שסחפה אותם קדימה. סיבה שנייהֶ, היא עצם כך שהם התחילו מוקדם. כשמדובר באומנויות לחימה לילדים – אז יש לנו את האפשרות לספק התחלה מקדימה, בטרם הכניסה לחיים מחוץ לחיק המשפחה. לתת לילדים שלנו, בעזרת המיומנויות שהם מקבלים ומפתחים בחוג אומנויות הלחימה שהם משתתפים בהם, באופן כללי, ובאייקי קיד בפרט – את הביטחון, הקרקע, היכולת להציב גבולות ולשמור על עצמם באינטראקציות – ולנשוא את עצמם באווירה של כבוד וערך עצמי שתלווה אותם הלאה. 

למעשה, כשאנחנו מכניסים את הילדים שלנו לחוג הגנה עצמית, כמו אייקי קיד, שמדבר על תחום אומנויות הלחימה לילדים – אנחנו מאפשרים לילדים שלנו לעשות את צעדיהם הראשונים בעולם אומנויות הלחימה, ולהטמיע את המיומנויות מגיל צעיר. זאת בתנאי שהם באמת מעוניינים בכך, וזה בוער בהם ללמוד זאת, או לפחות קיימת פתיחות. מצד ההורים לילדים – חשוב לגלות מודעות באשר לאיכויות שילד, וילדים באופן כללי, יכולים לקבל מאומנויות לחימה לילדים באופן כללי, וממסלול האייקי קיד בפרט, כשזה נוגע להכרה עם מיומנויות גופניות ואתלטיות, ולימוד התאים במוח ובגוף את הסנכרון האתלטי-פיזי שיכול להיווצר מחשיפה בגיל צעיר לתחום חוגי ההגנה העצמית, של אומנויות הלחימה לילדים, דוגמת אייקי קיד. 

כך שאם אנחנו רוצים לגדל אלופים – שזה לא אומר אלוןפים בתחום אומנויות הלחימה בהחלט, או מקום ראשון כלשהו בחוג ההגנה העצמית לילדים, או משהו דומה – אלא אנשים בטוחים בעצמם, הבוטחים בעצמם מספיק ובמידה בטוחה כדי להתפתח לכדי אלפיות ומצוינות מן המעלה הגבוהה בכל תחום שיבחרו – כך או כך, משתלם לספק להם את הקרקע ההתחלתית, שחוג הגנה עצמית לילדים, שבכלל, תחום אומנויות הלחימה לילדים, כמו זה שאייקי קיד יכול לגלות – בעצם, מאפשר, מבחינת קרקע ובטחון התחלתי מכאן, גילאי 3-6 ולהמשך החיים.

אומנויות, או אומנויות לחימה באופן ספציפי, בין אם כדרך חוג להגנה עצמית כללי, או כזה דוגמת אייקי קיד – יכולות ללמד, בדרכן, איכויות בסיס של ביטחון וביטוי.

ענפים לגילאים נוספים

YOUR MIND IS YOUR BEST WEAPON​

המתאמנים שלנו מאמינים בנו

מה המתאמנים שלנו אומרים עלינו

דילוג לתוכן